Čís. položky 416

Miska s dívkou na jednorožci

keramika, smetanová a černá glazura, oválná miska zdobená zlacenou vlnovkou, uprostřed stojící jednorožec s dívčím aktem, Vídeň, Wiener Kunstkeramische Werkstätte, zn. Wiener Gesellschaft von Freunden der Kleinplastik No. 33, kolem 1910, výška 19 cm, 29,5 x 21,5 cm, lehce restaurovaný roh (Zí)

26.05.2018 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Miska s dívkou na jednorožci

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 26.05.2018 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 12.05. - 26.05.2018