Miska s dívkou na jednorožci
keramika, smetanová a černá glazura, oválná miska zdobená zlacenou vlnovkou, uprostřed stojící jednorožec s dívčím aktem, Vídeň, Wiener Kunstkeramische Werkstätte, zn. Wiener Gesellschaft von Freunden der Kleinplastik No. 33, kolem 1910, výška 19 cm, 29,5 x 21,5 cm, lehce restaurovaný roh (Zí)
26.05.2018 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Miska s dívkou na jednorožci
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |